Olimpiade şcolare 2015-2016

Rezultate obţinute la olimpiadele şcolare pe parcursul anului 2015-2016

Rezultate obţinute la fazele naționale - 2015-2016

Nr. crt. Disciplina Nume Clasa Profesor Rezultat
1MatematicăCiceu Denis-Florina VII-a ABretan AndreiMedalie de aur, menţiune MECS
2MatematicăTalpoş Carina-Mariaa VII-a ABretan AndreiBronz SSMR
3MatematicăZaharie Oana-Denisaa VII-a ABretan Andreiparticipare
4MatematicăZelina Mihaia XI-a ABoroica Gabrielaparticipare
5Olimpiada de lingvisticăHorvat-Marc Andreeaa VIII-a AGhita Florentinaparticipare
6Limba germanăSacaci Crysta-Mariaa IX-a AGherna BeatriceLocul III, proiect
7Limba germanăPop Ralucaa X-a HPîrvu GabrielaLocul I, proiect
8Limba germanăHuţanu Dariaa XI-a APîrvu GabrielaLocul I, proiect
9Astronomie şi astrofizicăDonca Ananda VI-a BStoian Lucianparticipare
10Astronomie şi astrofizicăCardos Raul-Andreia VI-a AStoian Lucianparticipare
11Astronomie şi astrofizicăKoblicica Vlada VI-a AStoian Lucianparticipare
12Astronomie şi astrofizicăFilip Mihai-Ioana VIII-a BStoian LucianMențiune MECTS, calificare lot lărgit, medalie de aur
13Astronomie şi astrofizicăBuciuman Ionuţ-Ovidiua IX-a AStoian LucianMedalie de argint
14Astronomie şi astrofizicăCuceu Iuliu-Daniela IX-a AStoian LucianMedalie de argint
15Astronomie şi astrofizicăKelner Alex-Andreia IX-a AStoian LucianMedalie de argint
16Astronomie şi astrofizicăIgnat Cristian-Cătălina XII-a AStoian LucianMențiune de onoare
17Astronomie şi astrofizicăUngur Bogdan-Paula XII-a AStoian LucianMedalie de bronz
18ChimieStan Damiana IX-a GCovaci Magdalena, Radu Margaretaparticipare
19Raluca RipanZaharie Oana-Denisaa VII-a ACovaci Magdalena, Bud Ionelparticipare
20BiologieCrişan Florina-Liaa XII-a HPodină Denisaparticipare
21GeografieBuia Theodora V-a AGrad Vioricaparticipare
22GeografieMăhălean Laurenţiua X-a GCardoş Laurapremiu special
23Educaţie tehnologicăBalog-Ciegler Thomasa V-a BButoi Valentinaparticipare
24Ştiințele PământuluiMoraru Emanuela XI-a BMărieş Gabriela, Covaci Magdalena, Grad Viorica, Matiaş Carmenparticipare
25TICBaczur Richarda IX-a EBonto AlinaMedalie de argint
26TICCioci Gabriel-Grigorea X-a DDiaconescu Adrianaparticipare
27TICPinte Ionuţ-Andreia XI-a DMureşan Ioana-Claudiaparticipare
28TIC / Secțiunea C#Bumbaş Antoniu-Ionuţ-Vasilea XII-a DDiaconescu AdrianaMenţiune, medalie de argint
29InformaticăGoteciuc Gabriela XI-a AAlbu Dumitruparticipare
30InformaticăMihali Maraa XI-a AAlbu Dumitruparticipare
31Acadnet / Secțiunea CalculatoareSzeleczki Patrick-Georgea IX-a CAlbu Dumitruparticipare
32InfoeducațiaManu Alex, Covaci Alexandraa XI-a CMaidan Alinlocul 5
33Educație fizică și sport (tenis de masă)Covalcic Paulaa XII-a HCatricicău Adrianparticipare
34Educație fizică și sport (atletism)Hecico Alexiaa IX-a BDan Ioanmenţiune
35Religie greco-catolicăMoraru Emanuela XI-a BŞimonca Mihaiparticipare

 

Rezultate obţinute la fazele județene - 2015-2016

Cine e online

Avem 56 vizitatori și nici un membru online

Ne găsiți și pe

Facebook

Youtube